TANIE LOTY
TANIE LOTY

950 linii lotniczych w jednym miejscu

Powiedz nam, dokąd chcesz lecieć, a my przeszukamy dla Ciebie tysiące połączeń i wybierzemy najkorzystniejsze oferty. Wizz Air, Ryanair, Lufthansa, a może Qatar Airways? W naszej aplikacji znajdziesz nie tylko rejsowych, ale również niskokosztowych oraz czarterowych przewoźników. Rezerwacje lotów jeszcze nigdy nie były tak proste!

HOTELE
HOTELE

Ponad milion hoteli

i apartamentów

Tanie noclegi za granicą? Mamy to, czego szukasz! Aplikacja mobilna eSky to najlepsze hotele i apartamenty w zasięgu ręki. Wszystkie niezbędne informacje o wybranym obiekcie – ceny, dostępne pokoje, udogodnienia, oceny gości, a nawet zdjęcia pokojów – sprawdzisz w jednym miejscu. Znajdź najbliższy hotel i odpoczywaj tak, jak lubisz!

SAMOCHODY
SAMOCHODY

Wypożyczalnie samochodówna całym świecie

Szukasz szybkiego środka transportu do hotelu i na lotnisko? A może lubisz zwiedzać, siedząc wygodnie za kierownicą? Wynajmij samochód w zaledwie kilka sekund, gdziekolwiek jesteś! W aplikacji eSky mamy oferty ponad 53 000 największych wypożyczalni samochodów na całym świecie. Podróżuj bez przeszkód!

LOT + HOTEL
LOT + HOTEL

Pakiety Lot + Hotel w doskonałych cenach

O naszych użytkowników dbamy kompleksowo, dlatego w aplikacji mobilnej eSky oferujemy loty w pakiecie z noclegiem w dużo niższych cenach. Wybierz kierunek, zarezerwuj bilety i ciesz się zniżką aż do 30% na pobyt w hotelu!

MULTILINE
MULTILINE

Podróże w technologii Virtual Interlining

Wykorzystując aplikację mobilną eSky, możesz zaplanować podróż złożoną z lotów różnych linii lotniczych, nawet jeśli na co dzień ze sobą nie współpracują. Ciesz się niższymi cenami, oszczędzaj czas dzięki krótszym przesiadkom i czuj się bezpiecznie z ubezpieczeniem na wypadek opóźnionego lub odwołanego lotu. Wystarczy do tego tylko jedna rezerwacja!

Fantastyczne oferty

Korzystaj z ofert tylko dla użytkowników aplikacji mobilnej eSky i rezerwuj bilety w doskonałych, dużo niższych cenach. Również na ten sam dzień!
 

Wygodne rezerwacje

Nasza aplikacja to proste rezerwacje lotów, hoteli i samochodów. Załóż Twoje konto eSky i wygodnie zarządzaj swoimi podróżami.
 

Bezpieczna podróż

Nad naszą aplikacją pracowali najlepsi specjaliści, wprowadzając nowoczesne zabezpieczenia. Mamy również specjalny numer do Działu Obsługi Klienta!
 

Obejrzyj nasz przewodnikpo aplikacji!

Dowiedz się, jak zaplanować idealną podróż.

Zobacz
NASZE OCENY

Mówią o nas